Extreme Service posiada 10 letnie doświadczenie w zakresie naprawy, konfiguracji i doradztwa w zakresie budowy oraz rozbudowy komputerów stacjonarnych i laptopów. Działamy na terenie Pruszkowa i okolic.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom oferując rozwiązania zgodne z trendami panującymi obecnie na rynku. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do potrzeb klientów, a jednocześnie najkorzystniejsza cenowo.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat w branży komputerowej jakość usług świadczonych przez nasz serwis jest na najwyższym poziomie.Szczególny nacisk kładziemy na jakość obsługi, dokładamy wszelskich starań, aby Twój problem został rozwiązany jak najszybciej.

Nasz serwis świadczy usługi całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Wykonujemy naprawy zarówno bezpośrednio u klienta, jak i u nas w serwisie, a po naprawie odwozimy sprzęt w umówione miejsce.Na wszystkie nasze prace dajemy gwarancję.


Chcesz złożyć nowy lub zmodernizować starszy komputer?

Świetnie trafiłeś! Posiadamy doświadczenie oraz wieloletnią praktykę w zakresie doradztwa, budowy i modernizacji komputerów. Pomożemy dobrać Ci podzespoły tak, aby sprzęt spełniał Twoje oczekiwania nie starając się narazić Cię na zbyt duże koszta. Oferujemy podzespoły najlepszych marek i producentów, gdyż jakość każdego elementu ma wpływ na działanie komputera jako całości.


Wspieramy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.